top of page

O firmie

Firma BIZNES-ANIMATOR została utworzona w 2006 roku przez specjalistów różnych dziedzin takich jak finanse, rachunkowość, ekonometria, informatyka, marketing czy zarządzanie kadrami. Pierwotnie działaliśmy w formie spółki cywilnej, później z o.o. komandytowej a obecnie jako sp z o.o.

 

  • Od 2006 do 2023 roku zrealizowaliśmy ponad 600 projektów w różnych branżach.

  • Do tej pory pozyskaliśmy 1,9 MLD zł z funduszy UE

  • Nasza oferta stanowi profesjonalne doradztwo m.in w zakresie sporządzania analiz finansowych, biznes planów, studium wykonalności czy wniosków o fundusze unijne.

  • BIZNES-ANIMATOR świadczy usługi doradcze wspierające procesy decyzyjne podejmowane przez inwestorów. Wykonujemy dokumentację umożliwiającą uzyskanie kredytu, dotacji bądź funduszy z innych źródeł np. od prywatnych inwestorów (np. Venture Capital).

  • Sporządzamy analizy wielowariantowe umożliwiające wybór optymalnych rozwiązań pod kątem opłacalności inwestycji. 

 

Nasze usługi charakteryzują się indywidualnym podejściem do Klienta i wysoką jakością. Na każdym etapie budowy projektu współpracujemy z Klientem i instytucjami finansującymi w celu wyboru najlepszych rozwiązań.

Doświadczenie w opracowywaniu projektów inwestycyjnych zdobyliśmy współpracując z firmami prywatnymi (z branż tj. B+R, energetyka, budownictwo / branża deweloperska, ochrona środowiska, turystyka i hotelarstwo, gastronomia, transport i logistyka, handel i e-commerce, sport i rozrywka, IT, finanse, medycyna, i wiele innych) a także instytucjami państwowymi (urzędami,  uczelniami, szkołami, instytucjami kultury, jednostkami naukowymi itp.).

Nasze Referencje >>

Naszymi klientami byli m.in: >>

 

 

bottom of page