top of page

Studium wykonalności

Oferujemy Państwu usługę sporządzenia profesjonalnego studium wykonalności projektu wraz z pełnią analizą finansową i ekonomiczną (analiza kosztów i korzyści AKK). Posiadamy bogate portfolio klientów. Od roku 2006 sporządziliśmy ponad 600 projektów, a pozyskana kwota finansowania przewyższa 1,9 MLD PLN.

Nasze Referencje >>

Naszymi klientami byli m.in: >>

W jakim celu sporządzamy studium wykonalności?

Studium wykonalności sporządzamy na potrzeby ubiegania się o:

Każde studium wykonalności jest wyceniane indywidualnie. Sporządzamy studia wykonalności dla różnych branż. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio i referencjami.

Wspomagamy Państwa w procesie ubiegania się o dotację, kredyt bądź finansowanie z innych źródeł. Nasi analitycy pomogą doradzić w optymalizacji inwestycji pod kątem finansowym w celu zwiększenia szans na uzyskanie finansowania. 

Tworzymy biznes plany zarówno dla dużych jak i małych firm zlokalizowanych zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Obsługujemy jednostki budżetowe. 

    --------

 

Czym jest studium wykonalności?

Studium wykonalności stanowi jeden z najważniejszych załączników w procesie ubiegania się o finansowanie zewnętrzne w tym dotację unijną, zawiera kluczowe informacje dotyczące inwestycji jak również podmiotu wdrażającego, analizę rozważanych wariantów inwestycyjnych i ich opłacalności itd. Każde studium wykonalności posiada rozbudowaną analizę finansową (i ekonomiczną).

 

Sporządzimy studium wykonalności inwestycji dla przedsięwzięć planowanych przez Inwestorów w celu wsparcia procesów decyzyjnych.

Termin wykonania studium wykonalności wynosi nie krócej niż dwa tygodnie, przy czym może on ulec wydłużeniu w zależności od złożoności inwestycji i Programu Operacyjnego (w przypadku ubiegania się o dofinansowanie ze środków UE). Opracowując dla Państwa studium wykonalności bazujemy na wytycznych Instytucji Zarządzającej danym Programem Operacyjnym, wobec czego mają Państwo pewność, iż zostanie ono przygotowane zgodnie z wymaganiami dla konkretnego konkursu unijnego.

Więcej o analizach finansowych w naszych projektach znajdą Państwo na podstronie dedykowanej analizie finansowej>>. Zapraszamy również do zapoznania się z referencjami naszej firmy.

Piszemy również biznes plany >> 

Nasze Referencje >>

Naszymi klientami byli m.in: >>

bottom of page