top of page

Projekty deweloperskie

Od ponad 15 lat nasz zespół z sukcesami sporządza biznes plany inwestycji w tym deweloperskich polegających na budowie bloków wielorodzinnych, osiedli w zabudowie jednorodzinnej, szeregowe czy bliźniaczej wraz z infrastrukturą pomocniczą oraz lokalami handlowo-usługowymi. Sporządzamy też dokumenty niezbędne do pozyskania finansowania dla budynków biurowych z przeznaczeniem do wynajmu lub na cele własne spółek. 

Biznes plany są tworzone przez specjalistów wielu branż oraz analityków finansowych. 

W swoim portfolio mamy ponad 600 biznes planów, studiów wykonalności i innych opracowań wraz analizami finansowo-ekonomicznymi. Dokumenty zawsze cechowały się profesjonalizmem, o czym świadczą pozytywne decyzje instytucji finansujących. Sporządzone przez nas opracowania cieszą się także dobrą oceną prywatnych inwestorów. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie pozyskiwania finansowania przez Państwa firmę.

Przed rozpoczęciem pracy nad biznes planem każdy dokument jest indywidualnie wyceniany w zależności od stopnia skomplikowania analizy. Nasi specjaliści pracują według wytycznych banków i innych instytucji, na potrzeby których sporządzane są ów dokumenty.

Zrealizowaliśmy biznes plany inwestycji zlokalizowanych na terenie całej Polski!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami >>

NASZYMI KLIENTAMI BYLI m.in.: >>

bottom of page